Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
12-08-2012
Prawica wyraża sprzeciw wobec działań podjętych przez funkcjonariuszy Policji przeciwko członkom Fundacji "Pro-prawo do życia".

Prawica Rzeczypospolitej województwa małopolskiego wyraża zdecydowany sprzeciw wobec działań podjętych przez funkcjonariuszy Policji w Kostrzynie nad Odrą przeciwko członkom Fundacji "Pro-prawo do życia".

W czasie tzw. "Przystanku Woodstock" Fundacja "Pro-prawo do życia" prowadziła legalne, zgłoszone zgodnie z prawem zgromadzenie, które odbywało się poza terenem miasteczka namiotowego. Organizatorzy zgromadzenia przekazywali młodym ludziom uczestniczącym w imprezie organizowanej przez Pana Owsiaka prawdę o aborcji, mieli ze sobą antyaborcyjny baner. Funkcjonariusze Policji najpierw nie chcieli niczego wyjaśniać, następnie dwóch członków Fundacji zatrzymano i odwieziono na komisariat Policji.

Budzi zdziwienie, ze w czasach nihilizmu obyczajowego, rewolucji cywilizacji śmierci, Policja nie próbuje niczego wyjaśniać, ale po prostu zatrzymuje ludzi walczących o życie nienarodzonych i nakazuje rozwiązanie legalnego zgromadzenia.
Wobec takiego postępowania domagamy się wyjaśnienia tej skandalicznej sprawy oraz przywrócenia stanu zgodnego z prawem. Oczekujemy także, że wobec decydentów, którzy zainicjowali i podjęli tak bezzasadne działania zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Podpisali:

Leszek Murzyn - PFL-Ch Ojcowizna, Prawica Rzeczypospolitej
Janusz Rusak - Prawica Rzeczypospolitej
Tadeusz Nowak - Prawica Rzeczypospolitej
Krzysztof Hollender - Prawica Rzeczypospolitej
Wiesław Prostko - Prawica RzeczypospolitejCopyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]