Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
Konferencja Małopolskiej Prawicy Rzeczypospolitej

"26 kwietnia w krakowskiej siedzibie NSZZ "Solidarność" odbyła się konferencja Małopolskiej Prawicy Rzeczypospolitej z udziałem kandydatów ugrupowania do Parlamentu Europejskiego - Marka Jurka (okręg m. Warszawa) i Leszka Murzyna (okręg małopolsko-świętokrzyski).
Prezes Prawicy Rzeczypospolitej, Marek Jurek zaprezentował zasadnicze cele, które kandydaci naszego stronnictwa realizować będą po wybraniu do PE. Są nimi powrót do tradycji chrześcijańskiej (rola rodziny, wychowania, Kościoła) w społecznym i prawnym ładzie Europy oraz europejska solidarność (przede wszystkim w wymiarze gospodarczym) z państwami, które historycznie zostały brutalnie potraktowane przez system komunistyczny.
Leszek Murzyn mówił z kolei o obecnej sytuacji polskiej wsi i rolnictwa, o konieczności doprowadzenia w ramach solidarności europejskiej do wyrównania opłat dla rolników polskich w stosunku do ich zachodnich partnerów. Podkreślił także konieczność zmian prawnych, które uniemożliwią dokonujący się już dzisiaj masowy wykup polskiej ziemi.
Po wystąpieniach obu kandydatów mówiono o skutecznych sposobach docierania do wyborców w sytuacji politycznej, w jakiej znajduje się Prawica Rzeczypospolitej.

Obu naszym kandydatom, a także pozostałym w całej Polsce, życzymy powodzenia w zbliżających się wyborach.

25 maja - gdziekolwiek jesteś - lista nr 4, poz. nr 5 -> to człowiek Prawicy Rzeczypospolitej!"Copyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]